Firma

JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ Z
20 LETNIĄ TRADYCJĄ

Top Wina Świata jest firmą rodzinną, która istnieje od 1999 r. Założył ją Andrzej Bielankiewicz, który swoją pasję do wina przerodził w biznes, umiejętnie przy tym uzupełniając lukę, jaka powstała na rynku w zakresie sprzedaży tego trunku.

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną. Obsługuje sektor HoReCa oraz klienta biznesowego. Posiada również ofertę okolicznościową do klienta indywidualnego.

W 2006 r. w firmie został wdrożony System Zarządzania Jakości ISO 9001:2000, który jest gwarancją jej rzetelności jako partnera handlowego.

W celu realizacji wizji firmy jej kadra cyklicznie podnosi swoje kwalifikacje. Nabytą wiedzę i doświadczenie przekazuje nie tylko stałym partnerom biznesowym, ale także potencjalnym klientom, promując motto:

"Nie chodzi o to, aby ludzie pili dużo wina,
lecz żeby dużo ludzi piło wino."

 

Załogę tworzą osoby, których dewizą jest realizacja założeń misji i wizji Firmy.

„Wino to zjawisko, które przyciąga ludzi. Otwierając butelkę, nigdy nie możemy być pewni, czy nas zaskoczy bogactwem aromatu, czy zawiedzie bezbarwną osobowością. To żywy twór, którego jakość zależy od wielu czynników, z których na kilka nie mamy żadnego wpływu. Ciągle ewoluuje w butelce, zmierzając ku doskonałości, by potem odejść w niebyt. Pijmy dobre wina, by nie przegapić najlepszego dla nich czasu.”

Referencje

Ciągłe zaspokajanie oczekiwań klientów, oferując przy tym fachową obsługę i rzetelny serwis.

Certyfikaty

Być najbardziej cenioną i rozpoznawalną firmą w branży: alkohole - wina w regionie dla klienta HoReCa i biznesowego, oferując najwyższej jakości produkty oraz wiedzę.

Znajdź nasze sklepy

Sklepy